Programma 2016

Programma Open Muziekestafette Heino 7 en 8 oktober 2016
    (in de Nicolaaskerk te Heino)

Presentatie: Gerard Lammers, Rene Wibier en Flip Jonkman.

Vrijdag 7 oktober 2016

14.00 u. Opening
              m.m.v. de Heinose Zanger Rob Krot, Liedschrijver, Troubadour, Stembevrijder.
14.20 u. - 14.50 u. Groot Salonorkest Happy Days - Zutphen.
14.50 u. - 15.10 u. Kleinkoor Excelsior - Ommen.
15.10 u. - 15.30 u. Janny v.d. Sande (zang) en Pieter Naterop. (gitaar)
15.30 u. - 16.00 u. Koor Zonder Naam - Dedemsvaart.
16.00 u. - 16.20 u. Flip's Music met o.a. Helga Hoffmann uit Potsdam.
16.20 u. - 16.40 u. Ouderenkoor Leatare - Haarle.
16.40 u. - 17.00 u. Koor Zang en Vriendschap - Westenholte.
17.00 u. - 17.20 u. Herenkoor-  Nijverdal.
17.20 u. - 17.40 u. Jeugdorkest Muziekver. Ons Genoegen Heino.
17.40 u. - 18.00 u. Muzieknetwerk Salland.
18.00 u. - 18.20 u. Gregoriaans Koor -  Heino.
18.20 u. - 18.50 u. Accordeeonorkest Kunst en Vermaak - Zwolle.
18.50 u. - 19.10 u. Opleidingsorkest Excelsior - Dalfsen.
19.10 u. - 19.30 u. Zanggroep Zanglust Dalfsen.
19.30 u. - 19.40 u. Leerlingen Krista van den Esker Heino.
19.40 u. - 20.00 u. Interkerkelijk Koor Promise -  Zwolle.
20.00 u. - 20.20 u. Chr. Gemengd Koor DEV - Zalk.
20.20 u. - 20.40 u. RK Gemengd Koor - Heino.
20.40 u. - 21.00 u. Dameskoor Eigen Wiese Raalte.
21.00 u. - 21.20 u. Koor Reflection -  Heino.
21.20 u. - 21.40 u. Accordeonkwintet Ad libitum - Zwolle.
21.40 u. - 22.10 u. Fanfare De Bazuin - Schoonebeek.
22.10 u. - 22.40 u. Harmonieorkest De Bazuin - Zwolle.
22.40 u. Sluiting.


Zaterdag 8 oktober 2016

 9.25 u. Opening door Burgemeester Martijn Dadema. 
 9.30 u.  -   9.50 u. Miranda Temmink - Orgel.
 9.50 u.  - 10.10 u. Heino's Mannenkoor Heino.
10.10 u. - 10.30 u. Esrandsingers - Den Ham.
10.30 u. - 11.00 u. Accordeonver. KNA Olst.
11.00 u. - 11.20 u. Vrouwenkoor Sincero Heino.
11.20 u. - 11.50 u. SOHNO Salonorkest Hellendoorn/Nijverdal.
11.50 u. - 12.10 u. Popkoor Just for fun - Dalfsen.
12.10 u. - 12.30 u. Popkoor Interval Wijhe.
12.30 u. - 12.50 u. Leerlingen Arjen Eek Heino.
12.50 u. - 13.10 u. Vrouwenkoor Gioia - Zwolle.
13.10 u. - 13.30 u. Echoes of the Heart - Hardenberg.
13.30 u. - 13.50 u. Nynkes Viertal.
13.50 u. - 14.10 u. Salland Vocaal - Raalte.
14.10 u. - 14.30 u. Sallands Vrouwenkoor - Wijhe.
14.30 u. - 15.00 u. Orkest St. Caecilia - Raalte.
15.00 u. - 15.30 u. Ouderenkoren In de Maat Heino/Herfstklanken Lemelerveld.
15.30 u. - 15.50 u. Heeren van Salland - Raalte.
15.50 u. - 16.10 u. Het Koor - Heino.
16.10 u. - 16.40 u. Shantykoor de Stuwzangers - Vilsteren.
16.40 u. - 17.10 u. Accordeonorkest Milonga - Zwolle.
17.10 u. - 17.30 u. Koor Palet - Luttenberg.
17.30 u. - 17.50 u. Cantorij Plaskerk - Raalte.
17.50 u. - 18.10 u. Vocaal Ensemble Ars Cantandi Raalte.
18.10 u. - 18.30 u. RK Liturgiekoor Luttenberg.
18.30 u. - 19.00 u. Accordeola Lemelerveld.
19.00 u. - 19.20 u. Herenkoor Luttenberg.  
19.20 u. - 19.40 u. Helga Hoffmann - Potsdam.
19.40 u. - 20.10 u. Gezelligheidskoor de Pompedoers Heino.
20.10 u. - 20.40 u. Songs van Toen Koor de Jonkvrouwen Zwolle.
20.40 u. - 21.00 u. Wijhes Mannenkoor - Wijhe.
21.00 u. - 21.20 u. Heino Vocaal - Heino.
21.20 u. - 22.00 u. Finale met Orkest Ons Genoegen - Heino. 
                               met diverse solisten van zang tot instrumentaal.
22.00 u. Sluiting.