De 7e Open Muziekestafette Heino zal plaatsvinden op vrijdag 6 en zaterdag 7 oktober 2017 in de Nicolaaskerk te Heino
       vrijdag    6 oktober 2017: 13.45 u. - 22.15 u.
       zaterdag 7 oktober 2017 :  9.25 u. - 22.15 u.

PROGRAMMA   (onder voorbehoud)    

Vrijdag 6 oktober 2017
Presentatie: Huub Schultz Dalfsen
13.45 u. Opening door Rene Wibier Vilsteren
13.50 u. - 14.10 u. Singer/songwriter  Martin van de Vrugt Deventer
14.10 u. - 14.30 u. Ouderenkoor 'In de Maat' Heino
14.30 u. - 15.00 u. Accordeonver. 'Con Brio' uit Nieuwleusen
15.00 u. - 15.20 u. Ouderenkoor 'Herfstklanken''  Lemelerveld
15.20 u. - 15.40 u. Ouderenkoor 'Laetare' Haarle
15.40 u. - 16.00 u. Geertje Tobé zang/piano Etten-Leur
16.00 u. - 16.20 u. Herenkoor Nijverdal
16.20 u. - 16.30 u. Maaike Gerritsen viool, Hilga Noorman piano
16.30 u. - 16.50 u. Jeugdorkest Muziekver. 'Ons Genoegen' Heino
16.50 u. - 17.10 u. Strijkkwartet  'Amarens' Zwolle
                                               met  Maaike Gerritsen uit Heino.
17.10 u. - 17.30 u. 'Kletsmoar' Marienheem met:
                                                Steven Stoffer Contrabas
                                                Ina Lamberts cello
                                                Gerdie van Gijssel klarinet
                                               Janny v.d. Sande zang en viool
17.30 u. - 17.50 u. Opleidingsorkest 'Excelsior' Dalfsen
17.50 u. - 18.00 u. Kleine Pauze
18.00 u. - 18.20 u. Zang en Oratoriumver. Raalte
18.20 u. - 18.40 u. Vacant
18.40 u. - 19.10 u. Accordeonorkest 'Kunst en Vermaak'Zwolle
19.10 u. - 19.40 u. Mpingo Zwolle
19.40 u. - 20.00 u. Chr. Gemengd Koor 'DEV' Zalk
20.00 u. - 20.20 u. Wijhese Mannenkoor Wijhe
20.20 u. - 20.40 u. Dameskoor 'Eigen Wiese' Raalte
20.40 u. - 21.00 u. Koor 'Reflection' Heino
21.00 u. - 21.20 u. Popkoor 4 Ever Young Dalfsen
21.20 u. - 21.40 u. Slagwerkgroep 'Nooit Gedacht'  Windesheim
21.40 u. - 22.15 u. Orkest 'Nooit Gedacht' Windesheim.

Zaterdag 7 oktober 2017
Presentatie: Huub Schultz Dalfsen
9.25 u.  Opening door Gerard Lammers Luttenberg
9.30 u. -   9.50 u. Miranda Temmink orgel
9.50 u. -  10.10 u. Kwartet:
                                     Janny v.d. Sande zang
                                      Pieter Naterop gitaar
                                      Radboud Scheifes blokfluit
                                      Zweitse Lulof verteller
10.10 u. - 10.30 u. Esrandsingers Den Ham
10.30 u. - 11.00 u. Accordeonver. 'KNA' Olst
11.00 u. - 11.20 u. 'Ad Libitum' Zwolle
11.20 u. - 11.50 u. 'SOHNO' Salonorkest Hellendoorn/Nijverdal
11.50 u. - 12.10 u. Popkoor 'Just for fun' Dalfsen
12.10 u. - 12.30 u. Popkoor 'Interval' Wijhe
12.30 u. - 12.50 u. Saxofoonkwintet en Leerlingen van Arjan Eek
12.50 u. - 13.10 u. Vrouwenkoor 'Gioia' Zwolle
13.10 u. - 13.30 u. 'Echoes of the Heart' Hardenberg
13.30 u. - 13.50 u. 'Heeren van Salland' Raalte
13.50 u. - 14.20 u. Gezelligheidskoor 'de Pompedoers' Heino
14.20 u. - 14.40 u. 'Sallands Vrouwenkoor' Wijhe
14.40 u. - 15.10 u. Orkest 'St. Caecilia' Raalte
15.10 u. - 15.30 u. Mannenkoor 'Salland Vocaal' Raalte
15.30 u. - 15.50 u. 50+ Koor 'Rock Oud Loud' Zwolle
15.50 u. - 16.10 u. Vrouwenkoor 'Sincero' Heino
16.10 u. - 16.40 u. Shantykoor 'De Stuwzangers' Vilsteren
16.40 u. - 17.00 u. Popkoor 'SVP' Heino
17.00 u. - 17.20 u. Yvonne Boerdam zang en Wim van Lenthe piano
17.20 u. - 17.35 u. Kwintet Ons Genoegen Heino
17.35 u. - 17.55 u. Vocaal Ensemble 'Ars Cantandi' Raalte
17.55 u. - 18.15 u. KLeinkoor 'Excelsior' Ommen
18.15 u. - 18.25 u. Kleine Pauze
18.25 u. - 18.55 u. 'Accordeola' Lemelerveld
18.55 u. - 19.15 u. Herenkoor Luttenberg
19.15 u. - 19.35 u. Shantycrew 'Buitenboord'  uit Zwolle
19.35 u. - 20.05 u. Muziekver. De Broederband Beerzerveld
20.05 u. - 20.25 u. Rianne Hoek van Dijke Pianopraktijk Wijhe
20.25 u. - 20.55 u. 'Songs van Toen Koor 'de Jonkvrouwen' uit Zwolle
20.55 u. - 21.15 u. 'Heino's Mannenkoor' Heino
21.15 u. - 21.35 u. 'Heino Vocaa'l Heino
21.35 u. - 22.15 u. Grote Finale met Orkest 'Ons Genoegen' Heino
22.15 u. Afsluitng door Flip Jonkman Heino