PROGRAMMA 10 e OPEN MUZIEKESTAFETTE HEINO

op vrijdag 2 en zaterdag 3 oktober 2020 in de Nicolaaskerk te Heino. 

                          - vrijdag 2 oktober 2020 -
12.15 u. Rob Krot de Heinose Troubadoer. (Bij de ingang van de kerk en daarna naar binnen. 
13.00 u. Opening 10e Open Muziekestafette Heino
             door Gedeputeerde Eddie van Hijum.
             Aansluitend lied over heino door Rob Krot.

                          THEMA: KLEUR
                          Een feestelijke 10e editie. Daarom het Thema kleur!
                          Zo mogelijk zal tijdens een optreden een lied ten gehore worden gebracht
                          rond een bepaalde kleur. 

13.15 u.  - 13.45 u. Gezelligheidskoor de Pompedoers Heino.
13.45 u.  - 14.05 u. Ant. Van Padua Koor Nijverdal.
14.05 u.  - 14.35 u. Kamper Schokkerkoor Kampen.
14.35 u.  - 15.05 u. Salonorkest SOHNO Hellendoorn/Nijverdal.
15.05 u.  - 15.25 u. Ouderenkoor Herfstklanken Lemelerveld. 
15.25 u.  - 15.45 u. Ouderenkoor In de Maat heino.
15.45 u.  - 16.15 u. Bargzangers Lemele.
16.15 u. -  16.35 u. Koor SDG Diepenveen. 
16.35 u. -  16.55 u. Shantycrew Buitenboord Zwolle.
16.55 u. -  17.15 u. Ouderenkoor Laetare Haarle.
17.15 u. -  17.35 u. Kletsmoar Marienheem of  Janny en Pieter. (zang/gitaar) 
17.35 u. -  17.45 u. Korte Pauze.
17.45 u. -  18.15 u. Kamper Koggezangers Kampen.
18.15 u. -  18.35 u. Klaas Nijp Akkordeon en Herna Zielman Akkordeon.
18.35 u. -  18.55 u. Musing Raalte.
18.55 u. -  19.15 u. Chr. Gemengd Koor DEV Zalk. 
19.15 u. -  19.35 u. Heeren van Salland Raalte. 
19.35 u. -  19.55 u. Zang en Vriendschap Westenholte.
19.55 u. -  20.10 u. Miranda Temmink orgel. 
20.10 u. -  20.30 u. Popkoor Fitis Wijhe 
20.30 u. -  20.50 u. Koor Reflection Heino.
20.50 u. -  21.00 u. Korte Pauze.
21.00 u. -  21.30 u. Groot mannenkoor Zwolle.
21.30 u. -  22.15 u. Fanfare Salland Lierderholthuis. 

         - zaterdag 3 oktober 2020 - 

 8.30 u. Ingang kerk: Buiten optreden van.........
 9.15 u. Opening: Stichting Open Muziekestafette Heino. 
 9.20 u.  -   9.40 u. Accordeonver. KNA Olst. 
 9.40 u.  - 10.00 u. Kleinkoor  Excelsior Ommen.
10.00 u. - 10.20 u. Enjoy Hoonhorst.
10.20 u. - 10.50 u. Accordeonver. Kunst en Vermaak Zwolle.
10.50 u. - 11.10 u. Leerlingen Maaike Gerritsen Heino.
11.10 u. - 11.40 u. Shantykoor Riessen te Rijssen.
11.40 u. - 12.00 u. Zanggroep Zanglust Dalfsen.
12.00 u. - 12.20 u. Vrouwenkoor Sincero Heino.
12.20 u. - 12.40 u. Echoes of the Heart Hardenberg.
12.40 u. - 12.50 u. Korte Pauze.
12.50 u. - 13.10 u. Koor nenoni Vaassen. 
13.10 u. - 13.30 u. Heino Vocaal Heino.
13.30 u. - 13.45 u. Yvonne Boerdam en Wim van Lenthe. (Zang/Piano)
13.45 u. - 14.05 u. Mannenkoor Salland Vocaal Heino.
14.05 u. - 14.25 u. Vrouwenkoor Sarabande Ommen.
14.25 u. - 14.45 u. Koor Rock Oud Loud Zwolle.
14.45 u. - 15.05 u. Sallands Vrouwenkoor Wijhe.
15.05 u. - 15.35 u. Orkest St.Caecilia Raalte.
15.35 u. - 15.55 u. Saxofoonkwintet Arjan Eek.
15.55 u. - 16.25 u. Songs van Toen Koor de Jonkvrouwen Zwolle.
16.25 u. - 16.45 u. Harmony Groep Vocalized Deventer.
16.45 u. - 17.05 u. Accordeon Kwintet Ad Libitum Zwolle.
17.05 u. - 17.30 u. Popkoor Interval Wijhe.
17.30 u. - 17.40 u. Korte Pauze.
17.40 u. - 18.00 u. Jeugdorkest Ons Genoegen Heino.
18.00 u. - 18.20 u. The All Singers Heerde.
18.20 u. - 18.50 u. Accordeola Lemelerveld/Luttenberg.
18.50 u. - 19.10 u. Herenkoor Luttenberg.
19.10 u. - 19.40 u. Novum Canticum Apeldoorn.
19.40 u. - 20.10 u. Shantykoor de Stuwzangers Vilsteren.
20.10 u. - 20.30 u. Wijhes mannenkoor Wijhe.
20.30 u. - 20.50 u. Popkoor SVP Heino.
20.50 u. - 21.10 u. Heino's Mannenkoor Heino.
21.10 u. - 21.20 u. Korte Pauze. 
21.20 u. - 22.15 u. Finale met Orkest Ons Genoegen.
22.15 u. Afsluiting door de Sichting Open Muziekestafette Heino.

Stichting Open Muziekestafette heino. 
Voorzitter              Huub Schultz Dalfsen
Secretaris              Flip Jonkman Heino
Penningmeester   Rene Wibier Vilsteren. 

 

 

 

.