PROGRAMMA
9e Open Muziekestafette Heino op vrijdag 4 en zaterdag 5 oktober 2019.
                    ( onder voorbehoud)

Vrijdag 4 oktober 2019

13.00 u. Rob Krot Heinose Troubadour.
13.25 u. - 13.30 u. Opening Srichting Open Muziekestafette Heino.
13.30 u. - 14.00 u. Gezelligheidskoor de Pompedoers uit Heino.
14.00 u. - 14.20 u. Ouderenkoor Herfstklanken Lemelerveld.
14.20 u. - 14.50 u. Kamper Schokkerkoor Kampen.
14.50 u. - 15.10 u. Ouderenkoor Laetare Haarle.
15.10 u. - 15.30 u. Ouderenkoor In de Maat Heino.
15.30 u. - 15.50 u. Senioren Popkoor Just for fum Dalfsen
15.50 u. - 16.10 u. Koor Honorum Dei Nijverdal.
16.10 u. - 16.30 u. Koor SDG Diepenveen.
16.30 u. - 16.50 u. Shantycrew Buitenboord Zwolle.
16.50 u. - 17.10 u. Heeren van Salland Raalte.
17.10 u. - 17.30 u. Janny van der Sande en Pieter Naterop. (zang/gitaar)
17.30 u. - 17.50 u. Kletsmoar Marienheem.
17.50 u. - 18.00 u. Korte Pauze.
18.00 u. - 18.20 u. Leerlingen Rianne Hoek van Dijke Wijhe.
18.20 u. - 18.35 u. Klaas Nijp accordeon.
18.35 u. - 19.00 u. Musing Raalte.
19.00 u. - 19.20 u. Chr. Gemengd koor DEV Zalk.
19.20 u. - 19.40 u. Wijhes MannenkoorWijhe.
19.40 u. - 20.10 u. Chr. Mannenkoor Zwolle.
20.10 u. - 20.30 u. Koor Eigen Wiese Raalte.
20.30 u. - 20.50 u. Gemengd Koor Zang en Vriendschap Westenholte.
20.50 u. - 21.10 u. Koor Reflection Heino.
21.10 u. - 21.20 u. Kleine Pauze.
21.20 u. - 21.35 u. Slagwerkensemble Nooit Gedact Windesheim.
21.35 u. - 22.15 u. Orkest Nooit Gedacht Windesheim.

zaterdag 5 oktober 2019

 9.15 u. Opening door de Stichting Open Muziekestafette Heino.
 9.20 u. -   9.40 u.  Rock Oud Loud Zwolle.
 9.40 u. - 10.10 u.  Accordeonver. KNA Olst.
10.10 u. - 10.30 u. Esrandsingers Den Ham.
10.30 u. - 11.00 u. Accordeonver.  Kunst en Vermaak Zwolle.
11.00 u. - 11.10 u. Leerlingen Maaike Gerritsen Heino.
11.10 u. - 11.20 u.
11.20 u. - 11.40 u. Flip's Music
11.40 u. - 12.00 u. Zanggroep Zanglust Dalfsen.
12.00 u. - 12.20 u. Saxofoonkwintet Arjan Eek.
12.20 u. - 12.50 u. SOHNO Salonorkest Hellendoorn/Nijverdal.
12.50 u. - 13.10 u. Kleinkoor Excelsior Ommen
13.10 u. - 13.30 u. Echoes of the Heart Hardenberg.
13.30 u. - 13.50 u. Koor Nenoni Vaassen
13.50 u. - 14.05 u. Yvonne Boerdam zang en Wim van Lenthe piano.
14.05 u. - 14.25 u. Mannenkoor Salland Vocaal Raalte.
14.25 u. - 14.45 u. Vrouwenkoor Sarabande Ommen.
14.45 u. - 15.15 u. Orkest St. Caecilia Raalte.
15.15 u. - 15.35 u. Sallands Vrouwenkoor Wijhe.
15.35 u. - 15.55 u. Interkerkelijk Koor Promise Zwolle.
15.55 u. - 16.15 u. Vrouwenkoor Sincero Heino.
16.15 u. - 16.45 u. Songs van Toen Koor de Jonkvrouwen Zwolle.
16.45 u. - 17.05 u. The All Singers Heerde.
17.05 u. - 17.30 u. Germania Heeten .
17.30 u. - 17.50 u. Popkoor Interval Wijhe.
17.50 u. - 18.10 u. Jeugdorkest Ons Genoegen Heino.
18.10 u. - 18.20 u. Kleine Pauze.
18.20 u. - 18.40 u. Popkoor SVP Heino.
18.40 u. - 19.10 u. Accordeola Lemelerveld.
19.10 u. - 19.30 u. Herenkoor Luttenberg.
19.30 u. - 19.50 u. Accordeon kwintet Ad libitum Zwolle.
19.50 u. - 20.20 u. Koor Novum Canticum Apeldoorn.
20.20 u. - 20.50 u. Shantykoor de Stuwzangers Vilsteren.
20.50 u. - 21.10 u. Heino's mannenkoor.
21.10 u.-  21.30 u. Heino Vocaal.
21.30 u. - 22.15 u. Finale Orkest Ons Genoegen Heino.
22.15 u. Sluiting door de Stichting Open Muziekestafette Heino.


 

.